Домой Новости Paysafe запускає програму VIP-гравців для Skrill USA для підтримки високолімітних миттєвих депозитів

Paysafe запускає програму VIP-гравців для Skrill USA для підтримки високолімітних миттєвих депозитів

Paysafe запускає програму VIP-гравців для Skrill USA для підтримки високолімітних миттєвих депозитів

Спеціалізована платіжна платформа Paysafe запустила у вівторок нову програму для свого цифрового гаманця Skrill USA, яка відповідає перевагам американських онлайн-гравців з високими ставками.

Грунтуючись на недавньому оновленні продукту Skrill USA, нова програма, яка вперше була впроваджена в спортивному клубі PlayUp USA, надає зареєстрованим гравцям найвищі в гральній індустрії США ліміти на миттєве поповнення депозиту в казино з кешбеком.

PlayUp USA, яка керує онлайн-букмекерами в Колорадо і Нью-Джерсі, була одним з декількох операторів, що оновили інтеграцію Skrill USA в 4 кварталі 2021 року, коли Paysafe представила оновлений цифровий гаманець для підтримки миттєвого фінансування депозитів і виплат. Тепер PlayUp USA стає першим американським гральним брендом, що пропонує нову програму VIP-гравців Skrill USA.

Paysafe запускає програму VIP-гравців для Skrill USA для підтримки високолімітних миттєвих депозитів

У прес-релізі компанії говориться, що запуск програми означає, що Skrill USA і PlayUp USA прагнуть краще задовольнити потреби VIP — гравців в ставках за допомогою цифрових гаманців-переважного способу оплати для онлайн-бетторов з великим обсягом ставок (7+ ставок на тиждень), згідно з дослідженням Paysafe по американському iGaming за 2021 рік.

Як тільки спортивний беттор PlayUp USA стає учасником VIP — програми оператора і Skrill USA, ліміт однієї транзакції для миттєво поповнюється депозиту збільшується в кілька сотень разів в порівнянні зі стандартним лімітом, в залежності від індивідуальної перевірки KYC.

Після приєднання до програми і прив’язки свого банківського рахунку до рахунку Skrill USA гравець може зробити миттєвий депозит у розмірі до заздалегідь обумовленого ліміту, при цьому кошти будуть повністю гарантовані PlayUp USA компанією Skrill. На відміну від банківських переказів, Миттєве поповнення рахунку Skrill USA може здійснюватися цілодобово, включаючи вихідні дні. Депозити повністю автоматизовані, хоча за зареєстрованими гравцями закріплюється окремий менеджер Skrill VIP-рахунку.

VIP-гравці можуть виводити свої виграші з PlayUp USA на свій рахунок Skrill USA в режимі реального часу, і вони можуть бути переведені безпосередньо на їх пов’язані банківські рахунки. В даний час Skrill USA впроваджує програму для VIP-гравців серед своїх клієнтів-операторів в США.

Закарі Катлер, генеральний директор підрозділу iGaming в Північній Америці компанії Paysafe, сказав: «в рамках перетворення Skrill USA в основний цифровий гаманець для американського iGaming ми раді запустити програму для VIP-гравців з інноваційним брендом PlayUp USA перед більш широким поширенням. Оскільки VIP-гравці віддають перевагу цифровим гаманцям всім іншим способам оплати, ми впевнені, що завдяки нашій програмі та оновленню продукту Skrill USA стане кращим гаманцем для VIP-клієнтів американських операторів».

Paysafe запускає програму VIP-гравців для Skrill USA для підтримки високолімітних миттєвих депозитів

Кевін Сміт, директор з маркетингу PlayUp USA, прокоментував:

«Ми дуже пишаємося тим, що піклуємося про наших VIP-клієнтів і можемо швидко прийняти їх на борт після того, як вони пройдуть наші протоколи перевірки. Наявність такої платформи, як Skrill USA, дозволяє нам не відчувати великих труднощів у процесі внесення депозитів нашими VIP-клієнтами, але при цьому повністю відповідати чинним нормативним стандартам».

ЭТО ИНТЕРЕСНО!

Для чего предназначен блок монтажный с крюком?

При выполнении строительных, ремонтных или фасадных работ специализированные компании используют целый арсенал оборудования и приспособлений. Одним из них выступает монтажный блок. В продаже представлен...

Панорамное остекление балконов и лоджий и его особенности

Существует несколько разновидностей остекления балконов и лоджий. Особой популярностью пользуется панорамное остекление. Такой способ оформления балкона отличается стильным и современным внешнем видом, надежностью при...

История пищевой пленки

Стрейч-пленка относится к материалам для упаковки, который считается универсальным в современном мире. Независимо от сферы производства данный материал активно применяется в различных отраслях. Стрейч-пленку...

Модная мужская одежда KANZLER — безупречное качество

Любители брендовых вещей понимают, что вещи от компании KANZLER всегда качественные, современные и красивые.  Дизайнеры компании за время существования бренда создали тысячи коллекций и...

ТОП 3 лучших производителей бейсболок в Мире

Бейсболка – удобная, стильная и незаменимая вещь в гардеробе любого современного человека. Сейчас уже сложно представить, что когда-то этот головной убор использовался лишь как...